خبرخوان

درخواست ملاقات خاتمی با رهبری و پاسخ ایشان

درخواست ملاقات خاتمی با رهبری و پاسخ ایشان

خاتمی خیلی از شخصیت‌ها را واسطه قرار داد که خدمت رهبری رفته و ملاقاتی ترتیب دهند. حتی طراحی می‌کردند تا در موقعیت‌های مختلف و در جریان سخنرانی‌های رهبری در مرقد امام، آقای خاتمی در مسیر ایشان قرار گرفته و بتواند صحبت کند.

گروه سیاسی گپ نیوز: مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان این‌که قطعنامه‌های سنگین، فهرستی از تحریم‌های کمرشکن و فعال شدن ضد انقلاب نشان‌ دار علیه جمهوری اسلامی ایران، ازجمله تبعات آشوب‌های ‌سال ۸۸ بود، گفت: در آن ‌سال راهپیمایی برگزار و خاتمی،کروبی و میرحسین در آن شرکت کردند که یکی از مسائل نسبت به آقای خاتمی همین است که با وجود آن‌که گفته بودند این راهپیمایی را به رسمیت نمی‌شناسند اما در آن راهپیمایی شرکت کردند. درواقع فضا اینگونه بود که یک طرف ادعا می‌کرد در انتخابات تقلب شده و مجموعه‌ای از چهره‌های مختلف از بیت امام گرفته تا برخی نمایندگان، استانداران، احزاب و حتی چهره‌هایی مانند ‌هاشمی را گرد خود آورده بود.

شاکری گفت: خاتمی خیلی از شخصیت‌ها را واسطه قرار داد که خدمت رهبری رفته و ملاقاتی ترتیب دهند. حتی طراحی می‌کردند تا در موقعیت‌های مختلف و در جریان سخنرانی‌های رهبری در مرقد امام، آقای خاتمی در مسیر ایشان قرار گرفته و بتواند صحبت کند. اما رهبری همواره به شخصیت‌های واسطه گفتند: «آقای خاتمی می‌خواهند چه چیزی بگویند، هرچه می‌خواهند بگویند در رسانه‌ها مطرح کنند.» چون در جریان داخلی اصلاحات اختلافات جدی وجود دارد و یک جنگ درون جریانی دارند، نمی‌خواهند با گاف‌هایی که احتمالاً خاتمی ممکن است بدهد، این اختلافات رسانه‌ای شود، او را متقاعد کردند تا هرچه می‌خواهد بگوید را در نامه‌ای بنویسد. بیشتر از ۷‌سال است که خاتمی می‌خواهد یک نامه بنویسد، البته این نامه نوشته و به افراد مختلف داده شده، هر کدام ایرادی بر آن گرفته‌اند و یا گفته‌اند اصلاح کن یا اصلاً نامه را نده. این یعنی کسی که مدعی تأثیرگذاری است، برای نوشتن یک نامه عاجز است. برای این‌که بگوید کجای کار خطا کردم و کجای کار ناآگاهانه حرکتی انجام داده‌ام.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :مطالب مرتبط