خبرخوان
اختصاصی/

خودکشی دو دوست باهم در یاسوج / دو جوان ۲۰ و ۲۷ ساله که دوستای صمیمی بودن باهم خودکشی کردند

خودکشی دو دوست باهم در یاسوج / دو جوان ۲۰ و ۲۷ ساله که دوستای صمیمی بودن باهم خودکشی کردند

جسد دو دوست که مشکوک به خودکشی می باشند در کوه های اطراف منطقه سروک یاسوج پیدا شده است.

به گزارش پایگاه خبری گپ نیوز ، دو جوان یاسوجی که یکی ۲۰ ساله و دیگری ۲۷ ساله بوده شب هنگام (۱۵ مرداد) از خانه خارج شدند و جسد آنها عصر دیروز (۱۶ مرداد) در حالی پیدا شده که خود را حلق آویز کرده بودند.

جوان بیست ساله که دانشجو بوده با دوست ۲۷ ساله خود که تعمیرکار خودرو بوده در اطراف کوه های سروک یاسوج با طناب دار اقدام به خودکشی کردند.

به گفته منبع آگاه این دو دوست قبل از خودکشی وصیت نامه ای تنظیم کرده و در داخل ماشین خود قرار دادند و بعد اقدام به خودکشی کردند.

لازم به ذکر است تیم تجسس اگاهی و تیم پزشکی در حال بررسی این موضوع می باشند.

به گفته منبع آگاه در قسمتی از وصیت نامه این دو جوان آمده است که ما هیچ مشکلی نداشتیم فقط به خاطر خستگی از دنیا اقدام به خودکشی می کنیم .

نرخ خودکشی در استان به شدت رو به افزایش است از عواملی که جوانان را به بن بست می رساند می توان به عوامل زیر اشاره کرد:بیکاری ،نبود شرایط مناسب برای ازدواج،دعواهای خانوادگی ، اسیب های شبکه های مجازی و ماهواره ها ،دوستی ها خیابانی و نداشتن شناخت نسبت به مسائل دینی و مذهبی .

این خبر را به اشتراک بگذارید :مطالب مرتبط

نظرات

۴ دیدگاه

 1. ناشناس می‌گه:

  بیشتر بیکاری.نبود امکانت برای ازدواجه

 2. ناشناس می‌گه:

  فقط بیکاری باعث همچین مسائلی میشه مسولین استانی تا کی میخوان مثل کبک سرشون رو زیر برف کنن چرا هیچ کاری برا جونای استان انجام نمیدن که شاهد همچین مواردی نباشیم

 3. م ن می‌گه:

  من هم خسته شدم کاش راحت می شدم

 4. ناشناس می‌گه:

  به خداهمش دست خالی وبیکاری

پاسخی بگذارید